HİZMETLER

ÜRETİM / İMALAT

Tecrübeli ekibimiz tarafından otel, hastane, restoran, cafe ve spor salonlarınızın ölçüleri alınıp mimari görüşle birlikte renk tercihlerine göre kumaşlara karar verilir. Zevk ve tercihinize sunulan board çalışması tecrübeli ekiplerimiz tarafından beğeninize sunumu yapılıp, içerik ve detaylar hakkında fikir alışverişi yapılmaktadır. Örnek board çalışmaları ile döşemelik ve perdelik kumaş alternatifleri ile projenize özel hazırlanarak otel tekstili ürünleriniz beğeninize sunulmaktadır. Daha sonrasında istenilen ölçü ve özelliklerdeki ürün ve kumaşların günümüz teknolojisi ve dünya standartlarına uygun şekilde üretimi yapılmaktadır.

ATÖLYE

Üretimden çıkan kumaş ürünleriniz atölyelerimizde profesyonel dikim işlemi yapılarak otel, hastane, restoran, cafe ve spor salonlarınıza takılmak üzere profesyonel montaj ekiplerimize teslim edilir.

MONTAJ / TESLİMAT

Yerinde uygulama ve montaj hizmeti ile otel, hastane, kurum ve kuruluşlar için numune oda hazırlanmakta, müşteri memnuniyeti sağlandıktan sonra zamanında ve sorunsuzca projeleriniz neticelendirilmektedir.
Atölyeden sorunsuz olarak çıkan kumaş ürünleriniz deneyimli ekiplerimiz tarafından yerinde otel, hastane, restoran ve cafelerinize montajı yapılır. Üretim sonrasında linen, masa örtüsü ve havlu grubundaki ürünler ekiplerimiz tarafından istenilen adrese teslim edilir.

SATIŞ SONRASI DESTEK

Uzman personelimiz ve eğitimli servis ekibimiz satış sonrasında en küçük probleminizde dahi yanınızda olmayı ve gereken her türlü teknik desteği vermeyi, en önemlisi de kolaylıkla ulaşılabilir kalmayı işlerinin bir parçası olarak görmektedir.