KURUMSAL

Mina Tekstil, kendi özel üretimi olan kumaş tasarımları ile 2003 yılından beri yurtiçinde ve yurtdışında birçok otel, hastane ve kurumsal projeye ve renovasyonuna çözüm ortağı olmuştur.

Mina Tekstil, kendi özel üretimi olan kumaş tasarımları ile 2003 yılından beri yurtiçinde ve yurtdışında birçok otel, hastane ve kurumsal projeye ve renovasyonuna çözüm ortağı olmuştur. Değişen zevkler ve tercihler doğrultusunda sürekli yenilenen, renk ve desen zenginliğine sahip, ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde karşılayıp işlerinizi kolaylaştıracak çözümler sunmaktayız.

En son teknolojik gelişmeler doğrultusunda, uluslararası standartlarda, yıkamaya dayanıklı, kullanımı kolay, uzun ömürlü, anti-bakteriyel ve alev almazlık gibi özelliklere sahip, zamandan ve ekonomiden tasarruf ettirecek kumaşlar ve otel tekstili üretmekteyiz.

Günümüze kadar, Dünya’da adını duyurmuş zincir markalar da dahil olmak üzere, 55.000 den fazla otel/yatak kapasitesinde tekstil imalatı ve uygulaması gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Kalite ve estetiği bütünleştiren tasarım ve dekorasyon anlayışımızla, müşterilerimizin beğeni ve isteklerini ön planda tutarak talepleriniz doğrultusunda size özel renk ve desenlerde üretim yapmaktayız.

Günümüzde birden çok projede yer alan şirketimiz, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları için, tecrübeli ve güvenilir çalışanlarımız ile, tekstilin ve kumaşın bulunduğu her alanda ve ölçüde çözüm üretmeyi amaçlamaktadır.

Konuklarınızın rahatlığı ve konforu için üretiyoruz.