KURUMSAL

Mina Tekstil 2003 yılından bu yana otel tekstili sektöründe faaliyet göstermektedir.
Yurtiçi ve yurtdışı birden çok büyük projelerde yer alan firmamız hızlı bir şekilde sektörde adını duyurmuştur.

Birçok yenilikçi imalatı ve sınırsız sayıda koleksiyonu sayesinde birçok mimarın da vazgeçilmez tercihi olmuştur. Mina Tekstil, otel tekstili sektöründe dünyadaki trend ve uygulamaları yakından takip etmektedir. Dünyada adını duyurmuş birden çok zincir marka otellerin yapımı ve tadilat projelerinde yer alan şirketimiz; bugüne kadar toplam 55.000 yatak otele tekstil imalatı gerçekleştirmiştir.

Profesyonelce, kalite ve estetiği bütünleştiren tasarım ve dekorasyon anlayışımızla; firmamız, tüketicinin beğenisini ön plana alarak taleplerinize uygun özel renk ve dilediğiniz desende üretim olanaklarına sahiptir. Otel tekstili üretimi yapan firmamız kullanımı kolay ve rahat, yıkamaya dayanıklı, uluslararası standartlarda, istenilen özelliklerde, sorunsuz, antibakteriyel ürünler üretmektedir. Ürünlerimiz; çözüm ortaklarımıza her anlamda avantaj sağlayan özelliklere sahip olarak üretilmektedir.

Günümüzde birden çok proje de yer alan şirketimiz, sektörün devamlı aktif oyuncularından biri olmaya ilkesini hep benimseyecektir. Tecrübeli ve güvenilir çalışanlarıyla müşterilerine her daim sorunsuz hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Satış hizmet alanımızda; turizm işletmeleri, resmi kuruluşlar ve restoranlar yer almaktadır.

İstanbul'da bulunan firmamızın merkez ofisi Eyüp'tedir.