OTEL TEKSTİLİ / KUMAŞ - DERİ GRUBU

KUMAŞ - DERİ GRUBU

KUMAŞ

Otel tekstili içinde yer alan kumaş grubunda yatak örtüsü, perde ve tül perde, döşemelik kumaş ve yatak örtüsü yer almaktadır.
Otel tekstil ürünleri viscon, şönil, kadife, polyester, saten, pamuklu, gabardin, goblen, tafta, keten, organze gibi kumaşlardan üretilir.
Otellerde genellikle karartma perdesi olarak kullanılan blackout kumaş çeşitlerimiz de otel tekstili ürünleri içinde bulunmaktadır.
Otel ve hastane projelerinizde kullanılacak, kontrakt kumaşların alev almazlık, leke tutmazlık, nano teknoloji ile UV dayanıklılık özelliklerinde, istediğinize göre Trevira CS ve Yüksek performanslı ipliklerle dokunabilmektedir.

DERİ

Otel tekstili içinde yer alan deri grubunda hakiki ve suni deri yer almaktadır.
Hakiki deriler uzun ömürlü, hijyenik, temizlemesi kolay ve alerjiye sebep olmayan ürünlerdir. Vücut ısısı ve odanın ısısına uyum sağlayan sıcak bir malzemedir.
Suni deri çeşitleri Pvc ve Poliüretan bazlı olarak temelde ikiye ayrılırlar. Zengin ve farklı renk çeşitleri ile hakiki deri dokunurluluğunda ve yumuşaklığındadır. Aslında kullanılan beze, desene, sertliğine, kalınlığına bağlı olarak yüzlerce çeşit suni deri bulunmaktadır.