OTEL TEKSTİLİ / PERDE - JALUZİ GRUBU

PERDE - JALUZİ GRUBU

PERDE

Otel tekstili içinde yer alan perde sistemleri grubunda stor, kumaş/pvc dikey perdeler ve raylı sistemler yer almaktadır.
Otel, hastane, restoran, okul ve ofislerde kullanılan zincirli, motorlu ve yaylı mekanizma çeşitleri ile istenilen desen ve kumaşlardan oluşan storlarımız mevcuttur. Saydam, yarı saydam ve karartma kumaş seçenekleri ile otel, hastane, restoran, okul ve ofislerdeki geniş pencere yüzeylerini örtme ve güneş ışığına karşı etkili çözümler sunar. Storlarda teknik, akustik, alev-geciktirici, anti-bakteriyel kumaş seçenekleri yer almaktadır.
İç mekâna giren ışık miktarının kolay ayarlanmasını sağlayan, istenilen renk ve desenlerde kumaş ve PVC seçeneklerinde eğimli yüzeylerde kullanılan perde sistemlerimiz mevcuttur.
Trajlı ray sistemi, Japon panel perde, sera perdesi ve sahne perdeleri raylı sistem çeşitlerimizi oluşturmaktadır.

JALUZİ

Otel tekstili içinde yer alan jaluzi grubunda ahşap ve alüminyum jaluzi ürünleri yer almaktadır.
Ahşap malzemeden dolayı şık ve sıcak görünüme sahip olan mobilya ve diğer dekoratif unsurlarla kolayca uyum sağlayan, iki cam arası sistemlerde otellerde pratik çözümler sunan dayanıklı ve uzun ömürlü ahşap jalûzilerimiz mevcuttur.
Otel, hastane, restoran, okul ve ofislerde modern görünüm sağlayan, yatay hareketten dolayı estetik ışık oyunları imkânı sunan, istenilen kalınlık ve renkte düz, perfore ve ahşap görünümlü iki cam arası sistemlerde pratik çözümler sunan dayanıklı ve uzun ömürlü alüminyum jaluzilerimiz mevcuttur.